Підключайте до 90% вашої побутової техніки
Ємність зарядної станції DELTA 2 – 1024 Вт·год та вихідна потужність змінного струму 1800 Вт означає, що ви можете живити понад 90% вашої побутової техніки. На відміну від інших брендів, DELTA 2 запобігає перевантаженню від пристроїв до 2200 Вт завдяки технології X-Boost.
Готова до аварійних відключень електроенергії
Використовуйте DELTA 2 як EPS (аварійне джерело живлення) для автоматичного перемикання на живлення від портативної зарядної станції, коли електропостачання від централізованої мережі вимикається.
Легко розширюйте ємність
Збільшуйте ємність зарядної станції за допомогою додаткових батарей. Додайте додаткову батарею DELTA 2 Smart Extra Battery, щоб отримати 2048 Вт·год, або додаткову батарею DELTA Max Extra Battery для отримання загальної ємності 3040 Вт·год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1024 Вт*год |
| Інтерфейси | прикурювач, 4 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм |
| Артикул | ZMR330-EU |
| Вага (кг) | 12 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 20 В, 220 В, 12 В, 5 В, 9 В |
| Мoдель | DELTA 2 |
| Особливості | З дисплеєм, З індикатором рівня заряду, Швидке заряджання батареї, чиста синусоїда, Wi-Fi, функція Д |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 400 x 211 x 281 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.2 г |
- Ціна: 34 999 ₴









