Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1484 Вт*год |
| Интерфейсы | прикурювач, 4 х розетка 220 В, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм, 1 x XT60 |
| Артикул | PB930852 |
| Вес (кг) | 16 кг |
| Выходное напряжение | 220 - 240 В, 13.6 В, 12-30 В |
| Мoдель | 1800W, 1484.8Wh |
| Особенности | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З ручкою, чиста синусоїда |
| Період експлуатації | 2000 зарядів до 80% потужності |
| Мощность, Вт | 1000 Вт |
| Назначение | для будинку |
| Розміри | 34 х 36 х 22 см |
| Спосіб заряджання станції | сонячна панель |
| Температурний режим роботи | - 20 С до +45 С |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 г |
Информация для заказа
- Цена: 29 999 ₴








