Система накопичення енергії – незамінна річ при відключеннях електроенергії, також завдяки компактним розмірам і функціональності стане в нагоді в поїздках або кемпінгу. З потужністю 3993.6Wh може живити безліч електроприладів і заряджати всі інтелектуальні пристрої.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 3994 Вт*год |
| Інтерфейси | 2 х розетка 220 В, 2 x DC-роз'єм |
| Артикул | PB930753 |
| Вага (кг) | 52 кг |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Мoдель | S3500, 3500W |
| Особливості | З дисплеєм, З колесами |
| Період експлуатації | 2000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 3500 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 400x370x630 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 765 ₴










