Зарядна станція Ugreen Power Roam 600 (GS600) призначена для безпечного та безперебійного живлення електрообладнання поза електромережею. З технологією U-Turbo ви зможете заживити більшість опалювальних приладів потужністю до 1500 Вт.
Станція оснащена двома роз’ємами та однією автомобільною розеткою постійного струму загальною потужністю 120 Вт, п’ятьма розетками змінного струму загальною потужністю 600 Вт, двома портами USB-A потужністю по 22,5 Вт, двома портами USB-C потужністю по 100 Вт.
Користуйтесь зарядною станцією Ugreen Power Roam 600 вдома – вона є надійним резервним джерелом енергії, яке починає автономну роботу через 20 мс після вимкнення світла. Ви зможете управляти нею, використовуючи пульт дистанційного керування. При своєму повному заряді станція забезпечує:
- - 72 години роботи лампи потужністю 10 Вт;
- - 14 годин роботи CPAP потужністю 40 Вт;
- - 57 годин роботи роутера потужністю 10 Вт;
- - 5,5 годин роботи телевізора потужністю 105 Вт;
- - 11 зарядів ноутбука ємністю батареї 50 Вт/год;
- - 58 зарядів iPhone ємністю батареї 10 Вт/год.
- - 14 години роботи міні-холодильника потужністю 40 Вт;
- - 14 зарядів дрона потужністю 40 Вт;
- - 41 заряд камери потужністю 14 Вт;
- - 4 години роботи компресора потужністю 30 Вт;
- - 16 годин роботи вентилятора потужністю 35 Вт;
- - 20 годин роботи динаміка потужністю 28 Вт;
Поповнити заряд електростанції Ugreen Power Roam 600 можна різними способами: за допомогою сонячної панелі (не входить у комплект) – за 4 години, через розетку змінного струму від електромережі – за 1,5 години, або від автомобільного прикуювача 12В/24В - за 3,5 години.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 680 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 2 х розетка 220 В, 2 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм, 1 x XT60, 2 x USB Type A |
| Артикул | GS600 |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мoдель | PowerRoam 600 |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0, З індикатором рівня заряду, З ліхтариком, чиста с |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 30.4 x 18.2 x 23.9 см |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 г |
- Ціна: 22 999 ₴










