Один SBV може забезпечити потужність до 2900Вт, а кілька блоків можуть бути об'єднані в ланцюжок до 6600Вт. Цієї потужності достатньо для нормальної роботи будинку, включаючи пральну машину, сушарку, обігрівач, холодильник та багато іншого. SBV – це перша у світі домашня енергетична система «підключи та працюй», в якій використовуються напівтвердотільні батареї. Маючи більше 228 Вт•г/кг, наші акумулятори мають на 42 % більше енергії, ніж літій-залізо-фосфатні (LiFePO4). Коли SBV підключено до домашньої мережі, ви можете навіть не помітити відключення електроенергії. SBV - перша та єдина домашня система накопичення енергії, здатна активувати резервне живлення за нуль мілісекунд. Незалежно від того, над чим ви працюєте, SBV підтримує потік.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Zendure |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 4608 Вт*год |
| Інтерфейси | 6 х розетка 220 В, 4 x USB Type C, 1 x XT60, 2 x USB Type A |
| Артикул | ZDSBV4600-GY-EU |
| Вага (кг) | 55 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 220 В, 240 В, 12 В, 5 В, 9 В, 12.6 В |
| Мoдель | SuperBase V4600 |
| Особливості | З дисплеєм, Power Delivery, З індикатором рівня заряду, чиста синусоїда |
| Період експлуатації | 6000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 3680 Вт |
| Призначення | для великої побутової техніки, для будинку, для смартфонів, для котлів |
| Спосіб заряджання станції | мережа, сонячна панель |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 999 ₴










