EcoFlow удосконалить лінійку компактних та легких портативних зарядних станцій. Представляємо універсальну портативну зарядну станцію для дому, роботи та подорожей – RIVER 2 Pro!
Преміум LFP-акумулятор для тривалого використання
RIVER 2 Pro ємністю 768 Вт*ч з оновленим літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO 4) гарантує 3000+ циклів із збереженням 80% ємності. Має розширений захист BMS для моніторингу напруги, струму та температури. А це дорівнює більше 10 років щоденного використання. зарядну станцію займає < 30 мс, у разі раптового відключення електропостачання. Забезпечте постійне енергозабезпечення для 80% побутових приладів вашого будинку за допомогою RVER 2 Pro. br/>Нова станція RIVER 2 Pro має універсальний простий дизайн та компактну вагу – 7.5 кг. Порівняно з попередньою версією – RIVER 2 Pro на 30% легше.
Швидка зарядка на ринку: 0%-100% за 60 хвилин
Швидка зарядка станції з революційною технологією X-Stream: 0-80% за 50 хв і 0-100% за 60 хвилин. Будьте готові до аварійних вимкнень електроенергії або незапланованих поїздок. strong> зі смартфона через Wi-Fi або Bluetooth. Легко перевіряйте дані про зарядку, налаштування та вмикайте/вимикайте прилади.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 768 Вт·год |
| Інтерфейси | прикурювач, 3 х розетка 220 В, 3 x USB Type A, 1 x USB Type C, 2 x DC-роз'єм |
| Артикул | RIVER2PRO |
| Вага (кг) | 7.5 кг |
| Вихідна напруга | 15 В, 20 В, 220 В, 240 В, 12 В, 5 В, 9 В, 13.6 В |
| Мoдель | RIVER 2 Pro |
| Особливості | З дисплеєм, Швидке заряджання батареї, Wi-Fi |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Призначення | для смартфонів, для котлів |
| Розміри | 27 х 26 х 22.6 см |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 г |
- Ціна: 33 636 ₴










