Універсальна цінність — все в одному ПК
HP ProOne 240 All-in-One забезпечує потужність і широкі можливості для продуктивної роботи й ефективності бізнес-класу. Вигідна пропозиція з новітнім процесором Intel, дисплеєм Full HD з діагоналлю 23,8 дюйма і функціями покращення відеозображення у витонченому, стильному дизайні й камерою з можливістю нахилу.
Оптимізовано для сучасної роботи
Створіть умови для успіху завдяки високій продуктивності та розширеним можливостям для роботи з відео — і все це в одному корпусі.
Витончений, професійний дизайн
Оснащений тристороннім дисплеєм із мікрогранями, цей тонкий і стильний All-in-One звільнить місце на вашому столі.
Чудові технологічні можливості
Отримайте новітні технології завдяки потужному процесору Intel.
Допоможіть захистити наше спільне майбутнє
Зовнішня упаковка коробки цього HP ProOne 240 AiO PC використовується 100 % матеріалів, які можна та придатні для вторинної переробки матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | N300 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 885A8EA |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані колонки | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| З підсвічуванням | Немає |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 1 х HDMI, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x R |
| К-ть потоків | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | 240 G10 AiO / Intel N300, 8GB, F512GB, WiFi, кл+м, |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мікрофон | є |
| ОС | Windows 11 Pro |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ MB |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| Призначення | Для роботи та навчання |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Сікет | 1264 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пристрою | Моноблоки |
| Тип процесора | Intel Core i3 |
| Частота процесора | 0.8 |
- Ціна: 32 796 ₴







