Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YVolution |
| Цвет | Розовый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,9 |
| Вид | Самокат |
| Возрастная группа | 3х років |
| Габарити (ВхШхГ) | 54.5 х 26 х 57.5 |
| Діаметр коліс, дюймів | 127 мм, 75 мм |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | Полиуретан |
| Оснащение | Прогумовані ручки |
| Особенности | висота керма регулюється, колеса світяться, складна конструкція, міцна дека з протиковзким покриттям |
| Регулювання висоти керма | 57,5 см, 67,5 см, 77,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 908 ₴


![YVolution Самокат YGlider KIWI[Розовый], фото 1](https://images.prom.ua/6631484587_w640_h640_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider KIWI[Розовый], фото 2](https://images.prom.ua/6631484588_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider KIWI[Розовый], фото 3](https://images.prom.ua/6631484589_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider KIWI[Розовый], фото 4](https://images.prom.ua/6631484590_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider KIWI[Розовый], фото 5](https://images.prom.ua/6631484591_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider KIWI[Розовый], фото 6](https://images.prom.ua/6631484592_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider KIWI[Розовый], фото 7](https://images.prom.ua/6631484593_w40_h40_yvolution-samokat-yglider.jpg)
![YVolution Самокат YGlider KIWI[Розовый]](https://images.prom.ua/6631484587_yvolution-samokat-yglider.jpg)
