Винна шафа GWC-14 - це холодильна установка, яка створює оптимальне для напоїв середовище, близьке до сховищ на виноробнях.
Виконана у чорному кольорі розрахована на зберігання 14 пляшок. Висота 500 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 50 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GWC-14 |
| Высота | 50 см |
| Глибина, см | 44 см |
| Дисплей | відсутній |
| Цвет | Черный |
| Объем холодильной камеры | 40 л |
| Система розморозки холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | однокамерні, винні шафи |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 49.2 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 202 ₴










