Холодильник Grunhelm BRM-N177E54-BI вбудована модель з високим класом енергоефективності (клас А++). Великий двокамерний 241-літровий (ооб'ем холодильної камери 182 л, морозильної - 59 л). Відноситься до кліматичному класу N/ST, малошумний (всього 41 дБ), холодоагент - R600a/47 г. Потужність заморозки становить 3.5 кг / 24г, цього цілком достатньо, щоб справлятися з заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день. Місткий - має 4 полиці та прозорий ящик в холодильній камері, 3 дверних полички. У морозильній камері 2 ящики та відділення для піци.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BRM-N177E54-BI |
| Вес (кг) | 62.5 кг |
| Высота | 178.5 см |
| Установка | вбудовуваний |
| Глибина, см | 54.4 см |
| Дисплей | відсутній |
| Общий объем | 248 л |
| Цвет | Белый |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Мoдель | BRM-N177E54-BI |
| Об'єм морозильної камери, л | 68 л |
| Объем холодильной камеры | 180 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, зона свіжості, вентилятор, регулювання температури холодильного відділення, ре |
| Ширина | 54 см |
Информация для заказа
- Цена: 18 889 ₴










