Функціональний і зручний
Двокамерний холодильник з електронним управлінням і статичною системою охолодження. Підходить для офісу або квартири середніх розмірів. Є LED-підсвічування і можливість перенавішування дверей. Мінімалістичний і акуратний дизайн ідеально підкреслить будь-яке приміщення. Великий обсяг забезпечить надійне зберігання будь-яких продуктів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DDF-H315I186 |
| Вес (кг) | 56 кг |
| Высота | 185 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Габарити (ВхШхГ) | 185 x 60 х 59,5 |
| Глибина, см | 59.5 см |
| Дисплей | відсутній |
| Общий объем | 312 л |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Мoдель | DDF-H315I186 |
| Об'єм морозильної камери, л | 89 л |
| Объем холодильной камеры | 223 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Система розморозки холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, зона свіжості, регульовані ніжки, регулювання температури холодильного відділе |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 15 555 ₴






