Всередині більший, зовні той самий
Технологія SpaceMax
Зберігайте більше продуктів завдяки просторому внутрішньому простору обсягом 564 літрів.* Унікальна технологія SpaceMax використовує спеціальну високоуретанову ізоляцію, яка дозволяє зробити стінки набагато тоншими не погіршуючи при цьому енергоефективність. Таким чином, всередині стає більше простору.
Зручність
Безперешкодний доступ
Оцініть стильний, але простий спосіб керування, навіть якщо у вас обмежені можливості пересування. Прихований дисплей підкреслює мінімалістичний дизайн, непомітно захований усередині. Елементи керування знаходяться на відстані витягнутої руки.
Рівномірно охолоджує від кута до кута
Подбайте про належне охолодження продуктів. Система всебічного охолодження рівномірно охолоджує кожне відділення всередині холодильника*, тож усі продукти зберігаються за потрібної температури. Система постійно перевіряє температуру та циркулює прохолодне повітря в холодильнику.
Триваліша свіжість продуктів без утворення льоду
Не витрачайте час і енергію на розморожування холодильника. Технологія No Frost покращує циркуляцію повітря для підтримки постійної температури, що запобігає утворенню льоду. Завдяки їй потрібна температура досягається набагато швидше. І вимагає менше навантаження від системи охолодження.
SmartThings для дому
Керування з будь-якої точки
Контролюйте та управляйте холодильником у будь-який час та з будь-якого місця. Вбудований WI-FI дозволяє відстежувати та налаштовувати функції холодильника за допомогою застосунку SmartThings.* Ви зможете легко контролювати режим охолодження, змінювати температуру та отримувати сповіщення.
Сучасний дизайн
Надайте своїй оселі стильного та цілісного вигляду. Вбудована модель має сучасний та лаконічний дизайн, що органічно поєднується з наявною побутовою технікою та шафами. Завдяки стильним пласким дверцятам, втопленим ручкам і прихованому дисплею, цей дизайн уособлює вишукану естетику та зручність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Общий объем | 603 л |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | RS57DG400EM9UA |
| Вес (кг) | 91 кг |
| Высота | 178 см |
| Глибина, см | 65.4 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество полок в морозильной камере | 5 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 5 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 193 л |
| Объем холодильной камеры | 371 л |
| Расположение морозильной камеры | бокове |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип холодильника | двокамерні, side-by-side |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, сигналізація відкритих дверей, вентилятор, регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення, індикація несправності |
| Ширина | 91.2 см |
- Цена: 45 679 ₴










