Зручність та надійність в одному пристрої. Відкрийте для себе ідеальний баланс функціональності, зручності та стилю з холодильником із нижньою морозильною камерою MPM-248-FF-56 Total No Frost.
Цей надійний пристрій дозволить вам зручно зберігати продукти, підтримувати порядок та економити ваш дорогоцінний час. Завдяки передовій технології No Frost як у холодильному відділенні, так і в морозильній камері ви можете забути про клопітне розморожування, а ваші улюблені продукти довше збережуть високу якість та свіжість. Насолоджуйтесь не тільки комфортом, але й непідвладним дизайном часу, який ідеально впишеться як в сучасну, так і в класичну кухню.
Система Total No Frost
Ніякого інею та льоду. Завдяки технології No Frost у вашому холодильнику не буде набридливого інею! Охолодження здійснюється шляхом подачі у пристрій сухого повітря, його охолодження та циркуляції – без вологи, що виводиться назовні. Завдяки цьому вам не доведеться розморожувати холодильник та морозилку вручну, а заощаджений час ви зможете використовувати для себе та своїх близьких. Функціональне обладнання
Аксесуари, які полегшать повсякденне життя. Багато оснащений і просторий салон дозволить легко знайти підходяще і доступне місце для кожного продукту. Усередині ви знайдете 4 скляні полиці, прозорий ящик для фруктів та овочів, 3 балкони на двері та контейнер для яєць. Морозильна камера має 4 прозорі та зручні відділення, включаючи контейнер для кубиків льоду. Таке функціональне оснащення та велика місткість пристрою в 265 л брутто дозволять зручно зберігати більші запаси, у тому числі продукцію нестандартних розмірів.
Світлодіодне освітлення
Зручність без обмежень. Світлодіодне освітлення – надзвичайно практичне рішення, яке дозволить швидко та легко знайти потрібні товари незалежно від часу дня та ночі. При цьому він відрізняється низьким енергоспоживанням, тривалим терміном служби, яскравим та рівномірним світлом, а також низьким тепловиділенням, тому не порушує рівень температури всередині холодильника. Регулювання температури холодильної
та морозильної камери
Швидке та просте
Налаштування умов зберігання. Ви хочете охолодити чи заморозити більшу кількість свіжих продуктів? Легко та швидко – знизьте температуру. Інтуїтивно зрозумілі та зручні налаштування забезпечують гнучкість, що робить зберігання продуктів ще більш персоналізованим та ефективним. Дізнайтеся, як легко та ефективно забезпечити ідеальні умови зберігання та довше зберігати свіжість продуктів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Общий объем | 265 л |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MPM-248-FF-56 |
| Вес (кг) | 53 кг |
| Высота | 180 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Дисплей | відсутній |
| Цвет | Белый |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 82 л |
| Объем холодильной камеры | 165 л |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, регульовані ніжки |
| Ширина | 54 см |
- Цена: 17 599 ₴





