Термостат швидке та просте налаштування умов зберігання
Відкрийте для себе зручність регулювання, яке тепер у вас під рукою. Термостат не тільки забезпечує зручний контроль над температурою всередині холодильника, а й дозволяє налаштувати її під індивідуальні потреби в даний час. Бажаєте охолодити більшу кількість свіжих продуктів? Легко та швидко – знизьте температуру. Інтуїтивне та зручне регулювання забезпечує гнучкість, яка робить зберігання продуктів ще більш персоналізованим та ефективним. Дізнайтеся, як легко та ефективно забезпечити ідеальні умови зберігання та довше зберігати свіжість продуктів.
Двері ліві/праві з урахуванням інтер'єру та вашого комфорту
Холодильник може бути оснащений дверцятами з обох боків, що дозволяє гнучко регулювати відкривання та розташування пристрою під ваші індивідуальні уподобання. Завдяки цьому варіанту ви зможете вирішити, з якого боку холодильника будуть відкриватися дверцята, і адаптувати їх до планування кухні або власної зручності. Це практичне рішення, яке робить користування холодильником ще більш інтуїтивним та комфортним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MPM-201-FF-55 |
| Вес (кг) | 40 кг |
| Высота | 158.5 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 60 см |
| Дисплей | відсутній |
| Общий объем | 193 л |
| Цвет | Белый |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Мoдель | MPM-201-FF-55 |
| Об'єм морозильної камери, л | 64 л |
| Объем холодильной камеры | 129 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Система розморозки холодильної камери | автоматична (крапельна) |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | Механическое |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, регульовані ніжки |
| Ширина | 48.5 см |
- Цена: 14 999 ₴





