Холодильник MPM-131-CJ-19 – Ця модель створена для того, щоб допомогти організувати ваші запаси так, як вам подобається. Об'єм 127 літрів забезпечує достатньо місця для всіх ваших продуктів, білий колір підходить до будь-якого кухонного інтер'єру, а знімний верх полегшить організацію продуктів і може бути з'єднаний з морозильною камерою MPM-100-ZS-05H/AA.
Холодильник має такі функції автоматичного розморожування, що означає, що вам більше не доведеться видаляти вручну іній з полиць. Холодильник легко миється завдяки прозорим полицям і навіть має спеціальне відділення для овочів! Ви можете розмістити продукти на 3 містких полицях та ще 3 на дверцятах. Звісно, контейнер для яєць теж входить у комплект.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Общий объем | 127 л |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MPM-131-CJ-19 |
| Вес (кг) | 26 кг |
| Высота | 85 см |
| Глибина, см | 58 см |
| Дисплей | відсутній |
| Цвет | Белый |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Объем холодильной камеры | 127 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Система розморозки холодильної камери | Ручна |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | однокамерні |
| Управление | Механическое |
| Функції / можливості | зона свіжості, регулювання температури холодильного відділення |
| Ширина | 55 см |
- Цена: 8 599 ₴







