Завдяки компактним розмірам, холодильник Hölmer HRF-037 можна розташувати в обмеженому просторі, також він буде доречно дивитись в будь-якому інтер'єрі.
Зберігайте більше і зручніше
Модель Hölmer HTF-037 має загальний об'єм 150 л, морозильну камеру об'ємом 50 л. Основна камера має чотири відсіки, на дверцятах передбачено три відділення полиць для різного розміру банок та пляшок. Висота холодильника – 137 см, а вага складає 32 кг.
Надійні полки з безпечного скла
Завдяки полицям із загартованого скла вам не доведеться хвилюватися щоразу, коли ви ставите в холодильник велику та важку каструлю. Вони захищені від тріщин і подряпин набагато краще за звичайне скло, тому ви зможете без проблем зберігати на них важкі предмети.
Механічне управління
Простіше не буває: встановлюйте температуру холодильника та морозильної камери простим поворотом внутрішньої ручки. Плавне регулювання потужності охолодження надзвичайно просте та інтуїтивно зрозуміле, без необхідності точно встановлювати температуру – просто виберіть встановлений рівень. А з ручкою усередині холодильника зовні немає зайвих елементів.
Тиха робота
Шумні холодильники можуть дратувати, особливо ввечері або коли кухня поєднана з вітальнею. Але це не проблема! Холодильник Hölmer HRF-037 має дуже низький рівень шуму: всього 41 дБ, створюваного механічними елементами. Це рішення забезпечує найкраще середовище для всіх. Менше децибел, краще розслаблення.
Знижене енергоспоживання
Варто зауважити, що енергоспоживання у даній моделі відповідає класу А+. Це означає, що на річне обслуговування ви витратите набагато менше грошей, ніж якби придбали техніку минулого покоління, яка вимагала чимало ресурсів для свого функціонування. З огляду на те, що для вироблення енергії потрібно чимало природних благ, то покупка холодильника рівня А+ стане вашим особистим внеском у збереження природних багатств.
| Основные | |
|---|---|
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HTF-654WD |
| Вес (кг) | 32 кг |
| Производитель | Hölmer |
| Высота | 145 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 51 см |
| Дисплей | відсутній |
| Общий объем | 150 л |
| Цвет | Белый |
| Количество полок в морозильной камере | 1 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Мoдель | HTF-654WD |
| Об'єм морозильної камери, л | 50 л |
| Объем холодильной камеры | 100 л |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | Ручна |
| Система розморозки холодильної камери | Ручна |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 56 см |
- Цена: 11 599 ₴






