ELEYUS HRNW2180E55 SV – холодильник з системою охолодження No Frost, який не потрібно розморожувати. Ширина 55 см дозволяє йому поміститися там, де стандартному приладу не вистачає місця. Всередині 237 л корисного об’єму, щоб всі необхідні продукти завжди були під рукою.
Технологія охолодження No Frost
Мінімізує утворення льоду та інею, щоб відмовитися від регулярного розморожування. Холодне повітря рівномірно циркулює і розподіляється по всьому холодильнику. В результаті ви отримуєте – постійне й однакове охолодження продуктів і швидку заморозку без криги чи інею.
Зручне керування
Просте та інтуїтивне управління дозволяє швидко налаштувати роботу. Вибирайте температуру холодильного відділення поворотним перемикачем, а слайдером регулюйте рівень свіжості в морозильній камері.
Більше місця для зберігання яєць
Недостатньо одного лотка для яєць? Користуйтесь одразу двома підставками для зручного і безпечного зберігання 16 яєць.
Перевішування дверцят
Жодних обмежень при плануванні кухні вашої мрії. Швидко і легко змінюйте напрямок відкривання дверцят завдяки системі перевішування. Відчиняйте холодильник справа або зліва, щоб користуватися ним максимально зручно.
Автономне збереження холоду
Якщо зникла напруга чи прилад від’єднали від мережі, холодильник підтримує встановлену температуру протягом 11,5 годин.
Захист від пилу, бруду та пошкоджень
Закрита задня стінка захищає внутрішні компоненти холодильника від пилу і бруду, а ще вона легко очищується. До того ж прилад не пошкоджується під час переміщення чи транспортування.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eleyus |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HRNW2180E55 SV |
| Вес (кг) | 51 кг |
| Высота | 181 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 59.5 см |
| Дисплей | відсутній |
| Общий объем | 272 л |
| Цвет | Серебристый |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Мoдель | HRNW2180E55 SV |
| Об'єм морозильної камери, л | 81 л |
| Объем холодильной камеры | 182 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | електромеханічне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, регульовані ніжки, регулювання температури холодильного відділення, регулюванн |
| Ширина | 54.5 см |
- Цена: 14 737 ₴










