Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MPM-357-FF-31W/AA |
| Вес (кг) | 66 кг |
| Высота | 185 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 69 см |
| Общий объем | 323 л |
| Цвет | Белый |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Мoдель | MPM-357-FF-31W/AA |
| Об'єм морозильної камери, л | 104 л |
| Объем холодильной камеры | 219 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, режим суперзаморожування, зона свіжості, регулювання температури морозильного |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 19 499 ₴










