Ваш надійний помічник на кухні - це двокамерний холодильник Grunhelm BRH-N195D68BG . Всі деталі та внутрішній простір цього пристрою виготовлені з матеріалів, які є абсолютно безпечними для здоров'я людини та навколишнього середовища. Холодильне відділення Grunhelm BRH-N195D68BG має об'єм 243 літри, надаючи можливість регулювати висоту полиць відповідно до ваших потреб. Об'єм морозильної камери становить 83 літри.
Енергетичний клас А+ гарантує, що Grunhelm BRH-N195D68BG працює ефективно, споживаючи мінімальну кількість енергії. Це особливо важливо для тих, хто дбає про енергозбереження. Система NoFrost дозволяє забути необхідність розморожувати холодильник. Grunhelm BRH-N195D68BG захищений від зледеніння, завдяки чому вам не доведеться розморожувати його вручну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 326 л |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BRH-N200E60W |
| Вес (кг) | 65 кг |
| Высота | 201 см |
| Глибина, см | 60.5 см |
| Дисплей | відсутній |
| Цвет | Белый |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 83 л |
| Объем холодильной камеры | 243 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, зона свіжості, режим суперохолодження, регульовані ніжки |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 18 999 ₴










