Push&Go
Кнопка Push&Go (режим покупок) дає змогу підтримувати потрібну температуру продуктів навіть за повного завантаження холодильника після покупок.
Total No FrostСистема Total No Frost ефективно запобігає утворенню інею всередині морозильної камери, запобігаючи злипанню заморожених продуктів і виключаючи необхідність ручного розморожування.
Гнучкість дверних полицьГнучкі полиці внутрішніх дверей холодильника дають змогу зберігати продукти будь-якого розміру. Переміщайте дверні полиці по вертикалі, щоб розмістити предмети різної форми.
Світлодіодне освітленняЗавдяки світлодіодному підсвічуванню всі продукти в холодильнику добре видно і легко знайти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Indesit |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Польша |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 77 кг |
| Высота | 202.7 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 67.8 см |
| Общий объем | 367 л |
| Цвет | Белый |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 5 шт. |
| Мoдель | INFC9TI22W |
| Об'єм морозильної камери, л | 104 л |
| Объем холодильной камеры | 263 л |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, регульовані ніжки |
| Ширина | 59.6 см |
Информация для заказа
- Цена: 17 777 ₴










