Зменшуйте споживання електроенергії до 10% за допомогою режиму AI Energy. Якщо ваш середній рахунок за електроенергію перевищує встановлену вами норму, він допоможе вам заощадити. Режим AI Energy оптимізує швидкість компресора та цикл розморожування залежно від способу використання та середовища.
Технологія Digital Inverter
Тримайте їжу постійно охолодженою та економте енергію. Покращена конструкція високоефективного цифрового інверторного компресора означає, що його інерція в 4.1 раза вища, ніж у наявних компресорів, тому він споживає менше енергії, особливо в режимі підтримки постійної температури. І на компресор надається 20-річна гарантія.
Ефективне споживання енергії. Розумна економія
Керуйте споживанням енергії, щоб зменшити викиди вуглецевого газу в атмосферу та заощадити гроші. SmartThings Energy надає поради щодо енергоефективності. Він також відстежує енергоспоживання приладів у режимі реального часу та порівнює його з попереднім місяцем.
Розумне й легке обслуговування
Догляд за холодильником став ще простішим. SmartThings Home Care забезпечує моніторинг і сповіщення в реальному часі. Ви можете перевірити його стан, включаючи стан фільтра для води. Він також автоматично повідомляє вас, якщо певні деталі потребують заміни або якщо виявлені проблеми.
Доступно на пристроях Android та iOS. Потрібне підключення до Wi-Fi та обліковий запис Samsung.
Розумне готування. Смачна їжа
Керуйте, готуйте та купуйте їжу ефективніше. SmartThings Food дозволяє вам створювати список продуктів у вашому холодильнику та стежити за термінами придатності, щоб перевіряти, що у вас є в будь-який час та в будь-якому місці. Також він рекомендує індивідуальні рецепти.
Всебічне охолодження
Гарантує, що вся ваша їжа належним чином охолоджена. Система всебічного охолодження рівномірно охолоджує кожне відділення від кута до кута. Вона постійно перевіряє температуру та забезпечує циркуляцію холодного повітря через оптимально розташовані вентиляційні отвори.
Металева панель Metal Cooling
Підтримуйте оптимальну температуру всередині холодильника, щоб продукти залишалися свіжими, навітьякщо ви часто відкриваєте і закриваєте дверцята. Металева панель Metal Cooling у задній стінці утримує холод з повітря і допомагає швидко відновити будь-які втрати тепла.
Потужне охолодження + Потужне заморожування
Насолоджуйтеся швидким охолодженням. Одним натисканням кнопки Power Cool інтенсивно вдуваєхолодне повітря в холодильник, аби швидко охолодити ваші продукти чи улюблені напої. Power Freeze забезпечує швидку подачу холодного повітря в морозильну камеру. Він чудово підходить длязаморожування.
Спокій за будь-якої напруги
Технологія Volt Control забезпечує стабільну роботу побутової техніки* при коливаннях напруги у діапазоні від 187 до 253 В. При значних стрибках напруги до 400 В технологія Volt Control автоматично вимикає прилади, захищаючи їх від можливих пошкоджень. Після стабілізації напруги техніка автоматично відновлює роботу із тієї стадії, на якій вона вимкнулася. Volt Control надійно захищає вашу пральну машину, холодильник або духову шафу, забезпечуючи їхню довговічність і безперебійну роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 123 кг |
| Высота | 178 см |
| Установка | окремостоячий (соло) |
| Глибина, см | 71.6 см |
| Общий объем | 650 л |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество полок в морозильной камере | 5 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 6 шт. |
| Мoдель | RH64DG53R3S9UA |
| Об'єм морозильної камери, л | 202 л |
| Объем холодильной камеры | 408 л |
| Расположение морозильной камеры | бокове |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип холодильника | двокамерні, side-by-side |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, сигналізація відкритих дверей, режим суперохолодження, регульовані ніжки, вент |
| Ширина | 91.2 см |
- Цена: 53 999 ₴










