Холодильник Total No Frost із нижньою морозильною камерою MPM-254-FF-51/E . Холодильник MPM-254-FF-51/E – компресорний пристрій у красивому темному кольорі нержавіючої сталі, який чудово впишеться у будь-який інтер'єр, а багата комплектація обов'язково полегшить повсякденне функціонування.
Холодильник MPM-254-FF-51/E має регулювання температури холодильної та морозильної камери, світлодіодне освітлення та можливість встановлення дверей з обох боків, ліворуч/праворуч. Загальна місткість холодильника складає цілих 271 л брутто, а завдяки безлічі полиць та додаткових контейнерів ви легко знайдете місце для всіх своїх продуктів та продуктів. В охолодній частині розташовані 3 полиці та висувна скринька, а також 3 балкони на двері.
Морозильна камера має цілих 3 відділення. Додаткове обладнання включає підставку для пляшок, контейнер для яєць і контейнер для кубиків льоду. Продуктивність заморожування становить 3,2 кг/24 години, а температура морозильної камери досягає -18°C.
Важливо, що холодильник MPM-254-FF-51/E має систему Total No Frost як у холодильній частині, так і морозильній камері. Іній та лід не скупчуються на продуктах, полицях та стінках холодильника, завдяки чому обладнання працює ефективніше та його набагато легше чистити.
Холодильник MPM-254-FF-51/E – це не тільки функціональний пристрій, а й енергозберігаючий. Він має клас енергоспоживання E з річним споживанням енергії лише 220 кВтг/рік. У разі вимкнення електроенергії час прогрівання становить до 9,5 години.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Общий объем | 271 л |
| Класс энергопотребления | E |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MPM-254-FF-51/E |
| Вес (кг) | 51 кг |
| Высота | 180 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Дисплей | відсутній |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 3 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 71 л |
| Объем холодильной камеры | 182 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, зона свіжості, регульовані ніжки |
| Ширина | 54 см |
- Цена: 16 999 ₴








