Холодильник Grunhelm BRM-N194E54-BI вбудована модель з високим класом енергоефективності (клас А++). Великий двокамерний 307-літровий (ооб'ем холодильної камери 219 л, морозильної - 88 л). Відноситься до кліматичному класу SN/N/ST/T, малошумний (всього 35 дБ), холодоагент - R600a/30 г. Потужність заморозки становить 4 кг / 24г, цього цілком достатньо, щоб справлятися з заморожуванням будь-яких продуктів на кожен день. Місткий - має 4 полиці та прозорий ящик в холодильній камері, 3 дверних полички. У морозильній камері 2 ящики та відділення для піци.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 300 л |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BRM-N194E54-BI |
| Вес (кг) | 75 кг |
| Высота | 194 см |
| Глибина, см | 55.8 см |
| Цвет | Белый |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 87 л |
| Объем холодильной камеры | 213 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | вбудовуваний |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | внутрішнє освітлення, зона свіжості, вентилятор, регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення, індикація несправності |
| Ширина | 55.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 26 035 ₴










