Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buck |
| Цвет | Оранжевый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 109 г |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Длина | 200 мм |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Конструкція Дубль | складаний |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 7Cr17MoV |
| Матеріал рукояті | алюміній |
| Мoдель | Infusion Aluminum Orange |
| Особенности | кліпса |
| Поверхня клинка | SW (Stonewash) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
Информация для заказа
- Цена: 2 621 ₴







