Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | C36GPDBL |
| Вага, г | 122 г |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Длина | 242 мм |
| Довжина клинка | 102 мм |
| Конструкція Дубль | складаний |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Марка сталі / Матеріал клинка | CPM-S110V |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Мoдель | Military, S110V, синий |
| Особенности | кліпса, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Тип відкривання | отвір для пальця |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Товщина клинка | 3.7 мм |
| Форма клинка | drop-point |
Информация для заказа
- Цена: 14 849 ₴








