Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Тип телевізора | LED |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Є |
| HDMI | 3 |
| SmartTV | Да |
| USB | 2 |
| Wi-Fi | Є |
| Вага (кг) | 21,3 |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1232.1 х 708.8 х 25.7 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1232.1 х 747.8 х 228.8 мм |
| Діагональ екрану | 55" дюйм |
| Настінне кріплення VESA | 200x200 мм |
| ОС | Tizen |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип матриці | LED |
| Тюнері | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, Аналоговий |
| Частота, Гц | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴






