Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Є |
| HDMI | 3 |
| SmartTV | Да |
| Wi-Fi | Є |
| Вес (кг) | 16,4 |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 1452.9 х 834 х 60.6 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 1452.9 х 879.5 х 267.4 мм |
| Диагональ экрана | 65" дюйм |
| Настінне кріплення VESA | VESA (400x300 мм) |
| ОС | Tizen |
| Пульт ДК | Да |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Тип матрицы | LED |
| Тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Частота, Гц | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 23 999 ₴






