Витяжка Hansa OMP6523BGPLH відноситься до моделей вбудованого типу. Вона досить добре вписується в будь-який тип інтер'єру, оскільки зовнішність адаптована під будь-який стиль. При цьому на увазі залишається лише невелика частина загальної конструкції, за рахунок чого техніка успішно гармонує з іншими побутовими приладами. Стандартні розміри шириною 60 см дозволять провести швидкий і точний монтаж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 10.8 кг |
| Высота | 38,4 |
| Глибина, см | 28,8 |
| Дисплей | Немає |
| Диаметр выходного отверстия | 120/150 мм |
| Керування | сенсорне + жести |
| Цвет | Чёрный |
| Количество двигателей | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 Дб |
| Материал корпуса | Металл |
| Мoдель | OMP6523BGPLH |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 57 |
| Освещение | LED |
| Потужність м³/год | 950 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 499 ₴





