Бренд: Samsung
Лінійка: Galaxy A05s
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 13
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 4
Вбудована пам'ять, ГБ: 64
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM + картка пам'яті
Процесор: Qualcomm Snapdragon 680 4G
Кількість ядер: 8
Частота, ГГц: 2,4
Дротова зарядка, Вт: 25 (Super Fast Charging)
Акумулятор: 5000 мАгод (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,7
Роздільна здатність: 2400x1080
Тип матриці: IPS
PPI: 393
Датчик регулювання яскравості: є
Частота оновлення, Гц: 90
Особливості дисплея: PLS LCD, 16 мільйонів кольорів та відтінків, 2,5D
Камера
Основна камера, МП: 50 (f/1.8, ширококутна) + 2 (f/2.4, макро-об'єктив) + 2 (f/2.4, сенсор глибини)
Відеозйомка: 1080p (60 к / с)
Фронтальна камера, МП: 13 (f / 2.0)
Макро-об'єктив: є
Особливості камери: цифровий зум до 10x, сповільнений рух 120 кадрів/сек (@HD)
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.1
GPS: + (Beidou, Galileo, QZSS)
Аудіо-кодеки: AAC
Аудіороз'єм: є
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 168
Ширина, мм: 77,8
Товщина, мм: 8,8
Вага, г: 195
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: сріблястий
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: сканер відбитків пальців на бічній грані
Лінійка: Galaxy A05s
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 13
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 4
Вбудована пам'ять, ГБ: 64
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM + картка пам'яті
Процесор: Qualcomm Snapdragon 680 4G
Кількість ядер: 8
Частота, ГГц: 2,4
Дротова зарядка, Вт: 25 (Super Fast Charging)
Акумулятор: 5000 мАгод (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,7
Роздільна здатність: 2400x1080
Тип матриці: IPS
PPI: 393
Датчик регулювання яскравості: є
Частота оновлення, Гц: 90
Особливості дисплея: PLS LCD, 16 мільйонів кольорів та відтінків, 2,5D
Камера
Основна камера, МП: 50 (f/1.8, ширококутна) + 2 (f/2.4, макро-об'єктив) + 2 (f/2.4, сенсор глибини)
Відеозйомка: 1080p (60 к / с)
Фронтальна камера, МП: 13 (f / 2.0)
Макро-об'єктив: є
Особливості камери: цифровий зум до 10x, сповільнений рух 120 кадрів/сек (@HD)
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.1
GPS: + (Beidou, Galileo, QZSS)
Аудіо-кодеки: AAC
Аудіороз'єм: є
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 168
Ширина, мм: 77,8
Товщина, мм: 8,8
Вага, г: 195
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: сріблястий
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: сканер відбитків пальців на бічній грані
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Серебристый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 mAh |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Диагональ экрана | 6.7" дюйм |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Количество ядер | 8 core |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon 680 |
| ОС | Android 13 |
| Объем оперативной памяти | 4 Gb MB |
| Основна камера, МП | 50 + 2 + 2 Mpx |
| Разрешение | 2400х1080 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G |
| Фронтальна камера, МП | 13 Mpx |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2.4 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 4 449 ₴








