Бренд: Realme
Лінійка: GT 6T
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 12
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Процесор: Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3
Кількість ядер: 8
Частота, ГГц: 2,8
Дротова зарядка, Вт: 120
Акумулятор: 5500 (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,78
Роздільна здатність: 2780х1264
Тип матриці: AMOLED
PPI: 450
Співвідношення екран/корпус: 92
Датчик регулювання яскравості: є
Частота оновлення, Гц: 120
Особливості дисплея: округлі краї екрану, Gorilla Glass Victus 2, підтримка DC Dimming - 2160 Гц, HDR, 1000 nits (typ), 1600 nits (HBM), 6000 nits (peak)
Камера
Основна камера, МП: 50 (f/1.9, ширококутна) + 8 (f/2.2, 112 градусів, надширококутна)
Відеозйомка: 4K (60 к/с)
Фронтальна камера, МП: 32 (f/2.45)
Ультраширококутна камера: є
Оптична стабілізація: є
Особливості камери: 50 МП (25.56 мм, 79°, Sony IMX882, 1/1.953"), 8 МП (15.82 мм, 112°, Sony IMX355, 1/4"), 32 МП (Sony IMX615, 1/2.74", 90°)
Комунікації
Стандарти зв'язку: 5G, 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ах
Bluetooth: + (5.4)
GPS: + (ГЛОНАСС, Galileo, BeiDou, QZSS, NavIC)
Dual GPS: є
IrDA: є
Аудіо-кодеки: AAC, aptX, aptX HD, LDAC
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C 2.0
Корпус
Висота, мм: 162
Ширина, мм: 75,1
Товщина, мм: 8,7
Вага, г: 191
Ударостійкість: немає
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: зелений
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: сканер відбитків пальців на екрані
Стереодинаміки: є
Ще: Hi-Res Audio, шумопоглинання
Лінійка: GT 6T
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 12
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Процесор: Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3
Кількість ядер: 8
Частота, ГГц: 2,8
Дротова зарядка, Вт: 120
Акумулятор: 5500 (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,78
Роздільна здатність: 2780х1264
Тип матриці: AMOLED
PPI: 450
Співвідношення екран/корпус: 92
Датчик регулювання яскравості: є
Частота оновлення, Гц: 120
Особливості дисплея: округлі краї екрану, Gorilla Glass Victus 2, підтримка DC Dimming - 2160 Гц, HDR, 1000 nits (typ), 1600 nits (HBM), 6000 nits (peak)
Камера
Основна камера, МП: 50 (f/1.9, ширококутна) + 8 (f/2.2, 112 градусів, надширококутна)
Відеозйомка: 4K (60 к/с)
Фронтальна камера, МП: 32 (f/2.45)
Ультраширококутна камера: є
Оптична стабілізація: є
Особливості камери: 50 МП (25.56 мм, 79°, Sony IMX882, 1/1.953"), 8 МП (15.82 мм, 112°, Sony IMX355, 1/4"), 32 МП (Sony IMX615, 1/2.74", 90°)
Комунікації
Стандарти зв'язку: 5G, 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ах
Bluetooth: + (5.4)
GPS: + (ГЛОНАСС, Galileo, BeiDou, QZSS, NavIC)
Dual GPS: є
IrDA: є
Аудіо-кодеки: AAC, aptX, aptX HD, LDAC
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C 2.0
Корпус
Висота, мм: 162
Ширина, мм: 75,1
Товщина, мм: 8,7
Вага, г: 191
Ударостійкість: немає
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: зелений
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: сканер відбитків пальців на екрані
Стереодинаміки: є
Ще: Hi-Res Audio, шумопоглинання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Зелёный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Экран | |
| Тип экрана | AMOLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 5500 mAh |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Диагональ экрана | 6.78" дюйм |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Количество ядер | 8 core |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 |
| ОС | Android 14 |
| Объем оперативной памяти | 12 Gb MB |
| Основна камера, МП | 50 + 8 Mpx |
| Разрешение | 2780 х 1264 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G, 5G |
| Фронтальна камера, МП | 32 Mpx |
| Частота процессора | 2.8 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 17 999 ₴







