Бренд: realme
Лінійка: C61
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 6
Вбудована пам'ять, ГБ: 128
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM + карта памяті
Процесор: Unisoc T612
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 1,8
Дротова зарядка, Вт: 15
Акумулятор: 5000 мАг (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,74
Роздільна здатність: 1600х720
Тип матриці: IPS
PPI: 260
Співвідношення екран/корпус: 86
Датчик регулювання яскравості: є
Частота оновлення, Гц: 90
Камера
Основна камера, Мп: 50 (f/1.8, ширококутна) + 0,08
Відеозйомка: 1080p@30fps
Фронтальна камера, Мп: 5 (f / 2.2)
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
GPS: + (GPS, GLONASS, Beidou, Galileo)
Аудіо-кодеки: AAC
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 167.26
Ширина, мм: 76.67
Товщина, мм: 7.84
Вага, г: 188
Захист від пилу і вологи: + (IP54)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: зелений
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер відбитків пальців на бічній грані
Лінійка: C61
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 6
Вбудована пам'ять, ГБ: 128
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM + карта памяті
Процесор: Unisoc T612
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 1,8
Дротова зарядка, Вт: 15
Акумулятор: 5000 мАг (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,74
Роздільна здатність: 1600х720
Тип матриці: IPS
PPI: 260
Співвідношення екран/корпус: 86
Датчик регулювання яскравості: є
Частота оновлення, Гц: 90
Камера
Основна камера, Мп: 50 (f/1.8, ширококутна) + 0,08
Відеозйомка: 1080p@30fps
Фронтальна камера, Мп: 5 (f / 2.2)
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
GPS: + (GPS, GLONASS, Beidou, Galileo)
Аудіо-кодеки: AAC
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 167.26
Ширина, мм: 76.67
Товщина, мм: 7.84
Вага, г: 188
Захист від пилу і вологи: + (IP54)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: зелений
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер відбитків пальців на бічній грані
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Зелёный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 mAh |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Диагональ экрана | 6.74" дюйм |
| Захист корпусу | IP54 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Модель процессора | Unisoc T612 |
| ОС | Android 14 |
| Объем оперативной памяти | 6 Gb MB |
| Основна камера, МП | 50 + 0.08 Mpx |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G |
| Фронтальна камера, МП | 5 Mpx |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.8 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴









