Бренд: Oukitel
Лінійка: WP35 S
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 6
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Процесор: MediaTek Helio G85
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 2
Дротова зарядка, Вт: 18
Акумулятор: 11000 (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6.56
Роздільна здатність: 1612x720
Тип матриці: IPS
PPI: 269
Співвідношення екран/корпус: 88
Датчик регулювання яскравості: є
Особливості дисплея: Corning Gorilla Glass 5, 400 ніт
Камера
Основна камера, Мп: 48 (f/1.8, ширококутна) + 2 (f/2.2, макро-об'єктив) + 8 (f/2.0, нічного бачення)
Відеозйомка: 1080p (30 к/с)
Фронтальна камера, Мп: 16 (f / 2.0)
Макро-об'єктив: є
Особливості камери: 48 МП (OV48B, 1/2", 78°, PDAF), 16 МП (Samsung @S5K3P9, 1/3,1", 77°, FF, 1080p@30 к/с), 2 МП (GalaxyCore @GC02M2, 1/5", 76 °, FF), 8 МП (Hynix @ HI846, 1 / 2,74 ", 77 °)
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: + (5.0)
GPS: + (ГЛОНАСС, Galileo, BeiDou)
Аудіо-кодеки: AAC
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C 2.0
Корпус
Висота, мм: 172.2
Ширина, мм: 81
Товщина, мм: 14.9
Вага, г: 360.8
Захист від пилу і вологи: + (IP68, IP69K)
Ударостійкість: MIL-STD-810H
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик/пластик, метал
Колір корпусу: сірий
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: сканер відбитків пальців на бічній грані
Ще: кнопка, що настроюється
Лінійка: WP35 S
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 6
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Процесор: MediaTek Helio G85
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 2
Дротова зарядка, Вт: 18
Акумулятор: 11000 (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6.56
Роздільна здатність: 1612x720
Тип матриці: IPS
PPI: 269
Співвідношення екран/корпус: 88
Датчик регулювання яскравості: є
Особливості дисплея: Corning Gorilla Glass 5, 400 ніт
Камера
Основна камера, Мп: 48 (f/1.8, ширококутна) + 2 (f/2.2, макро-об'єктив) + 8 (f/2.0, нічного бачення)
Відеозйомка: 1080p (30 к/с)
Фронтальна камера, Мп: 16 (f / 2.0)
Макро-об'єктив: є
Особливості камери: 48 МП (OV48B, 1/2", 78°, PDAF), 16 МП (Samsung @S5K3P9, 1/3,1", 77°, FF, 1080p@30 к/с), 2 МП (GalaxyCore @GC02M2, 1/5", 76 °, FF), 8 МП (Hynix @ HI846, 1 / 2,74 ", 77 °)
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: + (5.0)
GPS: + (ГЛОНАСС, Galileo, BeiDou)
Аудіо-кодеки: AAC
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C 2.0
Корпус
Висота, мм: 172.2
Ширина, мм: 81
Товщина, мм: 14.9
Вага, г: 360.8
Захист від пилу і вологи: + (IP68, IP69K)
Ударостійкість: MIL-STD-810H
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик/пластик, метал
Колір корпусу: сірий
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: сканер відбитків пальців на бічній грані
Ще: кнопка, що настроюється
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 3G |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 11000 mAh |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Диагональ экрана | 6.56" дюйм |
| Захист корпусу | IP68, IP69К, MIL-STD-810H |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Модель процессора | MediaTek Helio G85 |
| ОС | Android 14 |
| Объем оперативной памяти | 6 Gb MB |
| Основна камера, МП | 48 + 2 + 8 Mpx |
| Разрешение | 1612 х 720 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G |
| Фронтальна камера, МП | 16 Mpx |
| Частота процессора | 2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 7 469 ₴










