Бренд: OnePlus
Лінійка: Nord CE4 Lite
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 8
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Процесор: Qualcomm Snapdragon 695
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 2,2
Дротова зарядка, Вт: 80
Акумулятор: 5110 мАг (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,67
Роздільна здатність: 2400x1080
Тип матриці: AMOLED
PPI: 395
Співвідношення екран/корпус: 87
Датчик регулювання яскравості: є
Частота оновлення, Гц: 120
Особливості дисплея: пікова яскравість 2100 нит
Камера
Основна камера, Мп: 50 (f/1.8, ширококутна) + 2 (f/2.4, сенсор глибини різкості)
Відеозйомка: 1080p @ 30fps
Фронтальна камера, Мп: 16 (f / 2.4)
Оптична стабілізація: є
Комунікації
Стандарти зв'язку: 5G, 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.1
GPS: + (GPS, GLONASS, GALILEO, BDS)
Аудіо-кодеки: AAC, aptX, aptX HD,
Аудіороз'єм: є
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 162,9
Ширина, мм: 75,6
Товщина, мм: 8,1
Вага, г: 191
Захист від пилу і вологи: IP54
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: сріблястий
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер відбитків пальців в екрані
Стереодинаміки: є
Лінійка: Nord CE4 Lite
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 8
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Процесор: Qualcomm Snapdragon 695
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 2,2
Дротова зарядка, Вт: 80
Акумулятор: 5110 мАг (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,67
Роздільна здатність: 2400x1080
Тип матриці: AMOLED
PPI: 395
Співвідношення екран/корпус: 87
Датчик регулювання яскравості: є
Частота оновлення, Гц: 120
Особливості дисплея: пікова яскравість 2100 нит
Камера
Основна камера, Мп: 50 (f/1.8, ширококутна) + 2 (f/2.4, сенсор глибини різкості)
Відеозйомка: 1080p @ 30fps
Фронтальна камера, Мп: 16 (f / 2.4)
Оптична стабілізація: є
Комунікації
Стандарти зв'язку: 5G, 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.1
GPS: + (GPS, GLONASS, GALILEO, BDS)
Аудіо-кодеки: AAC, aptX, aptX HD,
Аудіороз'єм: є
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 162,9
Ширина, мм: 75,6
Товщина, мм: 8,1
Вага, г: 191
Захист від пилу і вологи: IP54
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: сріблястий
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер відбитків пальців в екрані
Стереодинаміки: є
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OnePlus |
| Цвет | Серебристый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Тип экрана | AMOLED |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 5110 mAh |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Диагональ экрана | 6.67" дюйм |
| Захист корпусу | IP54 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Модель процессора | Qualcomm Snapdragon 695 |
| ОС | Android 14 |
| Объем оперативной памяти | 8 Gb MB |
| Основна камера, МП | 50 + 2 Mpx |
| Разрешение | 2400х1080 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G, 5G |
| Фронтальна камера, МП | 16 Mpx |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 2.2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴









