Бренд: Xiaomi
Лінійка: Poco M5s
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 12
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 8
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM + картка пам'яті
Процесор: MediaTek Helio G95
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 2,05
Дротова зарядка, Вт: 33 (PD 3.0, QC 3+)
Акумулятор: 5000 мАгод (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,43
Роздільна здатність: 2400x1080
Тип матриці: AMOLED
PPI: 409
Співвідношення екран/корпус: 84
Датчик регулювання яскравості: є
Камера
Основна камера, Мп: 64 (f/1.9, ширококутна) + 8 (f/2.2, надширококутна, 118 градусів) + 2 (f/2.4, макро-об'єктив) + 2 (f/2.4, сенсор глибини)
Відеозйомка: 4K @ 30fps
Фронтальна камера, Мп: 13 (f / 2.4)
Ультраширококутна камера: є
Макро-об'єктив: є
Комунікації
Стандарти зв'язку: 3G, 4G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
GPS: + (Glonass, Beidou, Galileo, QZSS)
IrDA: є
Аудіо-кодеки: AAC
Аудіороз'єм: є
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 160,46
Ширина, мм: 74,5
Товщина, мм: 8,29
Вага, г: 178,8
Захист від пилу і вологи: + (IP53)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: синій
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер відбитків пальців на бічній грані
Стереодинаміки: є
Лінійка: Poco M5s
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 12
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 8
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM + картка пам'яті
Процесор: MediaTek Helio G95
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 2,05
Дротова зарядка, Вт: 33 (PD 3.0, QC 3+)
Акумулятор: 5000 мАгод (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,43
Роздільна здатність: 2400x1080
Тип матриці: AMOLED
PPI: 409
Співвідношення екран/корпус: 84
Датчик регулювання яскравості: є
Камера
Основна камера, Мп: 64 (f/1.9, ширококутна) + 8 (f/2.2, надширококутна, 118 градусів) + 2 (f/2.4, макро-об'єктив) + 2 (f/2.4, сенсор глибини)
Відеозйомка: 4K @ 30fps
Фронтальна камера, Мп: 13 (f / 2.4)
Ультраширококутна камера: є
Макро-об'єктив: є
Комунікації
Стандарти зв'язку: 3G, 4G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
GPS: + (Glonass, Beidou, Galileo, QZSS)
IrDA: є
Аудіо-кодеки: AAC
Аудіороз'єм: є
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 160,46
Ширина, мм: 74,5
Товщина, мм: 8,29
Вага, г: 178,8
Захист від пилу і вологи: + (IP53)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: синій
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер відбитків пальців на бічній грані
Стереодинаміки: є
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POCO |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Китай |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Тип экрана | AMOLED |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 mAh |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Диагональ экрана | 6.43" дюйм |
| Захист корпусу | IP53 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Модель процессора | Mediatek Helio G95 |
| ОС | Android 12 |
| Объем оперативной памяти | 8 Gb MB |
| Основна камера, МП | 64 + 8 + 2 + 2 Mpx |
| Разрешение | 2400х1080 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G |
| Фронтальна камера, МП | 13 Mpx |
| Частота процессора | 2.05 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 5 959 ₴








