Бренд: Ulefone
Лінійка: Note 20 Pro
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 4
Вбудована пам'ять, ГБ: 128
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Процесор: Unisoc Tiger T606
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 1.6
Дротова зарядка, Вт: 18
Акумулятор: 6000 (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6.75
Роздільна здатність: 1600x720
Тип матриці: IPS
PPI: 260
Співвідношення екран/корпус: 90
Датчик регулювання яскравості: є
Частота оновлення, Гц: 90
Камера
Основна камера, Мп: 50 (f/1.8, ширококутна) + 2 (макрооб'єктив) + 0,08 (сенсор глибини)
Відеозйомка: 1080p (30 к/с)
Фронтальна камера, Мп: 8
Макро-об'єктив: є
Особливості камери: основний об'єктив: Samsung JN1
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11аc
Bluetooth: + (5.0)
GPS: + (Glonass, Galileo)
Аудіо-кодеки: AAC
Аудіороз'єм: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C 2.0
Корпус
Висота, мм: 167.8
Ширина, мм: 77.4
Товщина, мм: 9.1
Вага, г: 217
Захист від пилу і вологи: + (IPX2)
Ударостійкість: немає
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: чорний
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: сканер відбитків пальців на бічній грані
Лінійка: Note 20 Pro
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 4
Вбудована пам'ять, ГБ: 128
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Процесор: Unisoc Tiger T606
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 1.6
Дротова зарядка, Вт: 18
Акумулятор: 6000 (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6.75
Роздільна здатність: 1600x720
Тип матриці: IPS
PPI: 260
Співвідношення екран/корпус: 90
Датчик регулювання яскравості: є
Частота оновлення, Гц: 90
Камера
Основна камера, Мп: 50 (f/1.8, ширококутна) + 2 (макрооб'єктив) + 0,08 (сенсор глибини)
Відеозйомка: 1080p (30 к/с)
Фронтальна камера, Мп: 8
Макро-об'єктив: є
Особливості камери: основний об'єктив: Samsung JN1
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11аc
Bluetooth: + (5.0)
GPS: + (Glonass, Galileo)
Аудіо-кодеки: AAC
Аудіороз'єм: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C 2.0
Корпус
Висота, мм: 167.8
Ширина, мм: 77.4
Товщина, мм: 9.1
Вага, г: 217
Захист від пилу і вологи: + (IPX2)
Ударостійкість: немає
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: пластик
Колір корпусу: чорний
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: сканер відбитків пальців на бічній грані
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulefone |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 mAh |
| Встроенная память | 128 Gb |
| Диагональ экрана | 6.75" дюйм |
| Захист корпусу | IPX2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Количество ядер | 8 core |
| Модель процессора | UNISOC Tiger T606 |
| ОС | Android 14 |
| Объем оперативной памяти | 4 Gb MB |
| Основна камера, МП | 50 + 2 Mpx |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G |
| Фронтальна камера, МП | 8 Mpx |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.6 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 4 099 ₴












