Бренд: Samsung
Тип: Холодильник з морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окремостоячий
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 203
Глибина, см: 65,8
Кількість дверей: 2
Конструкція: нижнє розташування морозильної камери
Керування: електронне
Клас енергоспоживання: А +
Енергоспоживання на рік, кВт·год: 320
Клас морозильної камери: ****
Кліматичний клас: SN-N-ST-T
Потужність заморожування, кг/добу: 12
Автономне збереження холоду, год: 18
Рівень шуму, дБ: 37
Колір: бежевий
Вага, кг: 72
Об'єми
Загальний об'єм, л: 385 (корисний)
Об'єм холодильної камери, л: 273
Об'єм морозильної камери, л: 112
Камера свіжості ("нульова зона")
Кількість відділень: 1
Розташування: усередині холодильної камери
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери: No Frost
Розморожування морозильної камери: No Frost
Компресор
Тип компресора: інверторний
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 1
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері: 4
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних): 3/3
Матеріал полиць: скло
Дисплей: зовнішній
Тип ручки: інтегрована горизонтальна
Основні функції
Суперохолодження: Power Cool
Швидка заморозка: Power Freeze
Віддалене керування по Wi-Fi: є
Індикація температури: є
Сигналізація підвищення температури: звукова
Додатково: Полиця для пляшок. Підтримка програми SmartThings
Тип: Холодильник з морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окремостоячий
Ширина, см: 59,5
Висота, см: 203
Глибина, см: 65,8
Кількість дверей: 2
Конструкція: нижнє розташування морозильної камери
Керування: електронне
Клас енергоспоживання: А +
Енергоспоживання на рік, кВт·год: 320
Клас морозильної камери: ****
Кліматичний клас: SN-N-ST-T
Потужність заморожування, кг/добу: 12
Автономне збереження холоду, год: 18
Рівень шуму, дБ: 37
Колір: бежевий
Вага, кг: 72
Об'єми
Загальний об'єм, л: 385 (корисний)
Об'єм холодильної камери, л: 273
Об'єм морозильної камери, л: 112
Камера свіжості ("нульова зона")
Кількість відділень: 1
Розташування: усередині холодильної камери
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери: No Frost
Розморожування морозильної камери: No Frost
Компресор
Тип компресора: інверторний
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 1
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері: 4
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних): 3/3
Матеріал полиць: скло
Дисплей: зовнішній
Тип ручки: інтегрована горизонтальна
Основні функції
Суперохолодження: Power Cool
Швидка заморозка: Power Freeze
Віддалене керування по Wi-Fi: є
Індикація температури: є
Сигналізація підвищення температури: звукова
Додатково: Полиця для пляшок. Підтримка програми SmartThings
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Общий объем | 385 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Польша |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 72 кг |
| Высота | 203 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 203х59.5х65.8 |
| Глибина, см | 65,8 |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 18 год |
| Цвет | Бежевый |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Количество полок в морозильной камере | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Об'єм морозильної камери, л | 112 л |
| Объем холодильной камеры | 273 л |
| Система розморозки морозильної камери | NoFrost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип компресора | Инверторный |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 28 099 ₴












