Бренд: Prime Technics
Тип: Холодильник з морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окремостоячий
Ширина, см: 55
Висота, см: 180
Глибина, см: 60
Кількість дверей: 2
Конструкція: нижнє розташування морозильної камери
Керування: механічне
Клас енергоспоживання: A +
Енергоспоживання на рік, кВт·год: 256
Клас морозильної камери: (*) ***
Кліматичний клас: ST
Потужність заморожування, кг/добу: 9.5
Автономне збереження холоду, год: 2.5
Рівень шуму, дБ: 42
Колір: білий
Вага, кг: 51
Об'єми
Загальний об'єм, л: 252
Об'єм холодильної камери, л: 182
Об'єм морозильної камери, л: 70
Камера свіжості ("нульова зона")
Об'єм камери свіжості, л: немає
Кількість відділень: немає
Розташування: немає
Можливість регулювання температури і вологості: немає
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери: No Frost
Розморожування морозильної камери: No Frost
Компресор
Тип компресора: поршневий
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 1
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері: 3
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних): 3/3
Матеріал полиць: скло
Наявність зовнішнього диспенсера (вода / лід): немає
Вбудований льодогенератор: немає
Дисплей: немає
Тип ручки: інтегрована горизонтальна
Антибактеріальний захист: немає
Захист від перепадів напруги: є
Багаторівнева система охолодження: немає
Мультизонними 2-в-1: немає
Регулювання вологості: немає
Конструкція "двері-в-двері": немає
Основні функції
Суперохолодження: немає
Швидка заморозка: немає
Віддалене керування по Wi-Fi: немає
Режим "Відпустка": немає
Захист від дітей: немає
Індикація температури: немає
Сигналізація підвищення температури: немає даних
Функція самодіагностики: немає
Інтелектуальна система діагностики Smart Diagnosis: немає
Функція охолодження напоїв: немає
Додатково: Можливість перенавішування двері.
Тип: Холодильник з морозильною камерою
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окремостоячий
Ширина, см: 55
Висота, см: 180
Глибина, см: 60
Кількість дверей: 2
Конструкція: нижнє розташування морозильної камери
Керування: механічне
Клас енергоспоживання: A +
Енергоспоживання на рік, кВт·год: 256
Клас морозильної камери: (*) ***
Кліматичний клас: ST
Потужність заморожування, кг/добу: 9.5
Автономне збереження холоду, год: 2.5
Рівень шуму, дБ: 42
Колір: білий
Вага, кг: 51
Об'єми
Загальний об'єм, л: 252
Об'єм холодильної камери, л: 182
Об'єм морозильної камери, л: 70
Камера свіжості ("нульова зона")
Об'єм камери свіжості, л: немає
Кількість відділень: немає
Розташування: немає
Можливість регулювання температури і вологості: немає
Спосіб розморожування
Розморожування холодильної камери: No Frost
Розморожування морозильної камери: No Frost
Компресор
Тип компресора: поршневий
Кількість компресорів: 1
Кількість окремо охолоджуваних контурів: 1
Конструкційні особливості
Кількість основних полиць у холодильній камері: 3
Кількість відділень у морозильній камері (загальних/висувних): 3/3
Матеріал полиць: скло
Наявність зовнішнього диспенсера (вода / лід): немає
Вбудований льодогенератор: немає
Дисплей: немає
Тип ручки: інтегрована горизонтальна
Антибактеріальний захист: немає
Захист від перепадів напруги: є
Багаторівнева система охолодження: немає
Мультизонними 2-в-1: немає
Регулювання вологості: немає
Конструкція "двері-в-двері": немає
Основні функції
Суперохолодження: немає
Швидка заморозка: немає
Віддалене керування по Wi-Fi: немає
Режим "Відпустка": немає
Захист від дітей: немає
Індикація температури: немає
Сигналізація підвищення температури: немає даних
Функція самодіагностики: немає
Інтелектуальна система діагностики Smart Diagnosis: немає
Функція охолодження напоїв: немає
Додатково: Можливість перенавішування двері.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PRIME Technics |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 51 кг |
| Высота | 180 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 180 х 55 х 60 |
| Глибина, см | 60 см |
| Общий объем | 252 л |
| Цвет | Белый |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Количество полок в морозильной камере | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 3 |
| Об'єм морозильної камери, л | 70 л |
| Объем холодильной камеры | 182 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Система розморозки морозильної камери | NoFrost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Тип компресора | поршневий |
| Ширина | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 499 ₴






