Бренд: Xiaomi
Лінійка: Redmi 14C
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 8
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM + картка пам'яті
Процесор: MediaTek Helio G81 Ultra
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 2,0
Дротова зарядка, Вт: 18
Акумулятор: 5160 мАг (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,88
Роздільна здатність: 1640x720
Тип матриці: IPS
PPI: 260
Співвідношення екран/корпус: 84
Датчик регулювання яскравості: є
Камера
Основна камера, Мп: 50 (f/1.8, ширококутна) + 2 (сенсор глибини різкості)
Відеозйомка: 1080p @ 30fps
Фронтальна камера, Мп: 13 (f / 2.0)
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.4
GPS: + (GPS, GLONASS, GALILEO, BDS)
Аудіо-кодеки: AAC, LDAC
Аудіороз'єм: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 171,88
Ширина, мм: 77,8
Товщина, мм: 8,22
Вага, г: 204
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: скло/пластик
Колір корпусу: синій
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер відбитків пальців на бічній грані
Лінійка: Redmi 14C
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android 14
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 8
Вбудована пам'ять, ГБ: 256
Слот розширення: є
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM + картка пам'яті
Процесор: MediaTek Helio G81 Ultra
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 2,0
Дротова зарядка, Вт: 18
Акумулятор: 5160 мАг (незнімний)
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6,88
Роздільна здатність: 1640x720
Тип матриці: IPS
PPI: 260
Співвідношення екран/корпус: 84
Датчик регулювання яскравості: є
Камера
Основна камера, Мп: 50 (f/1.8, ширококутна) + 2 (сенсор глибини різкості)
Відеозйомка: 1080p @ 30fps
Фронтальна камера, Мп: 13 (f / 2.0)
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.4
GPS: + (GPS, GLONASS, GALILEO, BDS)
Аудіо-кодеки: AAC, LDAC
Аудіороз'єм: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 171,88
Ширина, мм: 77,8
Товщина, мм: 8,22
Вага, г: 204
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: скло/пластик
Колір корпусу: синій
Тип клавіатури: екранне введення
Додатково
Сканер відбитка/обличчя: Сканер відбитків пальців на бічній грані
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Китай |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 3G |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi 14C |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 5160 mAh |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Диагональ экрана | 6.88" дюйм |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Количество ядер | 8 core |
| Мoдель | Xiaomi Redmi 14C |
| Модель процессора | MediaTek Helio G81 Ultra |
| ОС | Android 14 |
| Объем оперативной памяти | 8 Gb MB |
| Основна камера, МП | 50 + 2 |
| Разрешение | 1640 х 720 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G |
| Фронтальна камера, МП | 13 Mpx |
| Частота процессора | 2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴













