Діагональ екрану: 6.78"
Тип екрану: IPS
Роздільна здатність: 2460x1080
Модель процесора: MediaTek Dimensity 720
Кількість ядер: 8
Основна камера, МП: 50 + 50 Mpx
Фронтальна камера, МП: 32 Mpx
Ємність акумулятора, мАг: 5450 mAh
Країна виробник: Китай
NFC: Так
Стандарти зв'язку: 3G, 4G, 5G
Частота оновлення екрану: 90 Гц
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Частота процесора: 2 GHz
Об'єм оперативної пам'яті: 6 Gb
Вбудована пам'ять: 256 Gb
ОС: Android 13
Колір: Чорний
Захист корпусу: IPX4
Гарантійний термін: 12
Тип екрану: IPS
Роздільна здатність: 2460x1080
Модель процесора: MediaTek Dimensity 720
Кількість ядер: 8
Основна камера, МП: 50 + 50 Mpx
Фронтальна камера, МП: 32 Mpx
Ємність акумулятора, мАг: 5450 mAh
Країна виробник: Китай
NFC: Так
Стандарти зв'язку: 3G, 4G, 5G
Частота оновлення екрану: 90 Гц
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Частота процесора: 2 GHz
Об'єм оперативної пам'яті: 6 Gb
Вбудована пам'ять: 256 Gb
ОС: Android 13
Колір: Чорний
Захист корпусу: IPX4
Гарантійний термін: 12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulefone |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 5450 mAh |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Диагональ экрана | 6.78" дюйм |
| Захист корпусу | IPX4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Модель процессора | MediaTek Dimensity 720 |
| ОС | Android 13 |
| Объем оперативной памяти | 6 Gb MB |
| Основна камера, МП | 50 + 50 Mpx |
| Разрешение | 2460x1080 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G, 5G |
| Фронтальна камера, МП | 32 Mpx |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 6 499 ₴






