Бренд: DOOGEE
Лінійка: S61
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 6
Вбудована пам'ять, ГБ: 64
Слот розширення: microSD
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Процесор: MediaTek Helio G35
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 2.3
Акумулятор: 5180 мАг
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6
Роздільна здатність: 1440x720
Тип матриці: IPS
PPI: 268
Датчик регулювання яскравості: є
Камера
Основна камера, Мп: 20 + 8
Відеозйомка: 4K @ 60к/с (HDR-відео в стандарті Dolby Vision із частотою до 60 кадрів за секунду)
Фронтальна камера, Мп: 8
Макро-об'єктив: є
Оптична стабілізація: є
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G, 2G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: + (5.0)
GPS: GPS, Glonass
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 167,4
Ширина, мм: 81,4
Товщина, мм: 14,6
Вага, г: 266
Захист від пилу і вологи: + (IP69K)
Ударостійкість: є
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: гума, метал, пластик
Колір корпусу: чорний з карбоном
Тип клавіатури: екранне введення
Лінійка: S61
Тип: Смартфон
Попередньо встановлена ОС: Android
Оснащення
Оперативна пам'ять, ГБ: 6
Вбудована пам'ять, ГБ: 64
Слот розширення: microSD
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Процесор: MediaTek Helio G35
Кількість ядер: 8
Частота, GHz: 2.3
Акумулятор: 5180 мАг
Дисплей
Діагональ, дюйми: 6
Роздільна здатність: 1440x720
Тип матриці: IPS
PPI: 268
Датчик регулювання яскравості: є
Камера
Основна камера, Мп: 20 + 8
Відеозйомка: 4K @ 60к/с (HDR-відео в стандарті Dolby Vision із частотою до 60 кадрів за секунду)
Фронтальна камера, Мп: 8
Макро-об'єктив: є
Оптична стабілізація: є
Комунікації
Стандарти зв'язку: 4G, 3G, 2G
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: + (5.0)
GPS: GPS, Glonass
NFC: є
Інтерфейсний роз'єм: USB Type-C (2.0)
Корпус
Висота, мм: 167,4
Ширина, мм: 81,4
Товщина, мм: 14,6
Вага, г: 266
Захист від пилу і вологи: + (IP69K)
Ударостійкість: є
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал кришки/рамки: гума, метал, пластик
Колір корпусу: чорний з карбоном
Тип клавіатури: екранне введення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Экран | |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6 дюйм |
| Пользовательские характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 5180 mAh |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Захист корпусу | IP69K |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Модель процессора | MediaTek Helio G35 |
| Объем оперативной памяти | 6 Gb MB |
| Основна камера, МП | 20 + 8 Mpx |
| Разрешение | 1440х720 |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G |
| Фронтальна камера, МП | 8 Mpx |
| Частота процессора | 2.3 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 4 549 ₴







