Бренд: Lenovo
Тип: Планшет
Попередньо встановлена ОС: Android 12
Діагональ екрану, дюймів: 9
Роздільна здатність: 1340x800
Тип матриці: IPS
Оперативна пам'ять, ГБ: 4
Вбудована пам'ять, ГБ: 64
Слот розширення пам'яті: + (microSD (до 2TB))
Процесор: MediaTek Helio G80 (MT6769T)
Частота, GHz: 2.0
Кількість ядер: 8
Графіка: Mali-G52 MC2
Ємність батареї, мА·год: 5100
Фронтальна камера, Мп: 2
Тилова камера, Мп: 8
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11ac
Bluetooth:+ (5.1)
Зовнішні порти: USB Type-C, 3.5 мм
Фізичні параметри
Вага, г: 344
Розміри, мм: 215.43 x 136.76 x 7.99
Колір корпусу: сірий
Колір лицьової панелі: чорний
Ще: в комплекті чохол та плівка
Тип: Планшет
Попередньо встановлена ОС: Android 12
Діагональ екрану, дюймів: 9
Роздільна здатність: 1340x800
Тип матриці: IPS
Оперативна пам'ять, ГБ: 4
Вбудована пам'ять, ГБ: 64
Слот розширення пам'яті: + (microSD (до 2TB))
Процесор: MediaTek Helio G80 (MT6769T)
Частота, GHz: 2.0
Кількість ядер: 8
Графіка: Mali-G52 MC2
Ємність батареї, мА·год: 5100
Фронтальна камера, Мп: 2
Тилова камера, Мп: 8
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11ac
Bluetooth:+ (5.1)
Зовнішні порти: USB Type-C, 3.5 мм
Фізичні параметри
Вага, г: 344
Розміри, мм: 215.43 x 136.76 x 7.99
Колір корпусу: сірий
Колір лицьової панелі: чорний
Ще: в комплекті чохол та плівка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Mediatek Helio G80 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5100 mAh |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Диагональ экрана | 9" дюйм |
| ОС | Android 12 |
| Объем оперативной памяти | 4 Gb MB |
| Основна камера, МП | 8 Mpx |
| Разрешение | 1340 x 800 |
| Слот для карти пам'яті | microSD |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера, МП | 2 Mpx |
| Частота процессора | 2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴









