Бренд: Samsung
Лінійка: Galaxy Tab A9
Попередньо встановлена ОС: Android 13 (OneUI 5.1)
Дисплей
Діагональ екрану, дюймів: 8,7
Роздільна здатність: 1340x800
Тип матриці: TFT
Датчик освітленості: є
Оперативна пам'ять, ГБ: 4
Вбудована пам'ять, ГБ: 64
Слот розширення пам'яті: + (microSD (до 1TB))
Процесор: MediaTek Helio G99
Частота, GHz: 2.2
Кількість ядер: 8
Вбудовані динаміки: + (2x)
Ємність батареї, мА·год: 5100
Фронтальна камера, Мп: 8
Тилова камера, Мп: 2
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11ac
Bluetooth: + (5.3)
GPS: + (Galileo, GPS, QZSS, Beidou, Glonass)
Зовнішні порти: USB Type-C, 3.5 мм
Вага, г: 332
Розміри, мм: 211.0 x 124.7 x 8.0
Колір корпусу: сірий
Колір лицьової панелі: чорний
Лінійка: Galaxy Tab A9
Попередньо встановлена ОС: Android 13 (OneUI 5.1)
Дисплей
Діагональ екрану, дюймів: 8,7
Роздільна здатність: 1340x800
Тип матриці: TFT
Датчик освітленості: є
Оперативна пам'ять, ГБ: 4
Вбудована пам'ять, ГБ: 64
Слот розширення пам'яті: + (microSD (до 1TB))
Процесор: MediaTek Helio G99
Частота, GHz: 2.2
Кількість ядер: 8
Вбудовані динаміки: + (2x)
Ємність батареї, мА·год: 5100
Фронтальна камера, Мп: 8
Тилова камера, Мп: 2
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11ac
Bluetooth: + (5.3)
GPS: + (Galileo, GPS, QZSS, Beidou, Glonass)
Зовнішні порти: USB Type-C, 3.5 мм
Вага, г: 332
Розміри, мм: 211.0 x 124.7 x 8.0
Колір корпусу: сірий
Колір лицьової панелі: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
| Модель процессора | MediaTek Helio G99 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5100 mAh |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Диагональ экрана | 8.7" дюйм |
| Количество ядер процессора | 8 ядер |
| Можливість телефоного дзвінка | немає |
| Навигационная система | GPS, ГЛОНАСС, GALILEO, QZSS |
| ОС | Android 13 (OneUI 5.1) |
| Объем оперативной памяти | 4 Gb MB |
| Основна камера, МП | 8 Mpx |
| Разрешение | 1340 x 800 |
| Слот для карти пам'яті | microSD |
| Тип матрицы | TFT |
| Фронтальна камера, МП | 2 Mpx |
| Частота процессора | 2.2 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 4 699 ₴









