Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Общий объем | 435 л |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Турция |
| Количество компрессоров | 1 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | KG49NXX306 |
| Вес (кг) | 97 кг |
| Высота | 203 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 203x70x67 |
| Глибина, см | 67 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Количество полок в морозильной камере | 3 шт |
| Кількість полиць на дверцях | 4 шт. |
| Об'єм морозильної камери, л | 105 л |
| Объем холодильной камеры | 330 л |
| Перевішування дверей | Да |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий (соло) |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | сигналізація відкритих дверей, режим суперохолодження |
| Ширина | 70 см |
Информация для заказа
- Цена: 52 853 ₴




