Бренд: Seagate
Лінійка: IronWolf Pro
Тип: Жорсткий диск
Тип HDD: внутрішній
Обсяг, ГБ: 20000
Інтерфейс підключення: SATA rev. 3.0
Фізичні параметри
Форм-фактор, дюйм: 3,5
Призначення (для внутрішніх): для мережевих сховищ (NAS), для серверів
Параметри швидкодії
Швидкість обертання шпинделя, об/хв: 7200
Буфер, МБ: 256
Технологія запису: CMR
Електричні параметри
Стартовий струм, А: 2
Споживана потужність при читанні/записі, Вт: 7,7
Споживана потужність при очікуванні, Вт: 5,5
Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт: 1
Надійність і ергономіка
Напрацювання на відмову (годин / парковок): 2500000 / -
Лінійка: IronWolf Pro
Тип: Жорсткий диск
Тип HDD: внутрішній
Обсяг, ГБ: 20000
Інтерфейс підключення: SATA rev. 3.0
Фізичні параметри
Форм-фактор, дюйм: 3,5
Призначення (для внутрішніх): для мережевих сховищ (NAS), для серверів
Параметри швидкодії
Швидкість обертання шпинделя, об/хв: 7200
Буфер, МБ: 256
Технологія запису: CMR
Електричні параметри
Стартовий струм, А: 2
Споживана потужність при читанні/записі, Вт: 7,7
Споживана потужність при очікуванні, Вт: 5,5
Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт: 1
Надійність і ергономіка
Напрацювання на відмову (годин / парковок): 2500000 / -
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATA III |
| Лінійка (Серія) | IronWolf Pro |
| Мoдель | 3.5" 20TB |
| Объем | 20 GB |
| Розмір буферу | 256 Mb |
| Уровень шума | 26 дБ |
| Споживча потужність | 7.6 Вт |
| Тип жорсткого диску | Внутрішній |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | 270 МБ/с |
Информация для заказа
- Цена: 17 499 ₴




