Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tolsen |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 79992 |
| Вес (кг) | 81 кг |
| Вид генератора | бензинові |
| Запуск двигуна | ручна/електро |
| Количество фаз | однофазний |
| Максимальна потужність, Вт | 5.5 кВт |
| Мoдель | 5500W |
| Об'єм паливного баку | 27 л |
| Розетки | 2 x 230 В, 1 x 12В (8.3A) |
Информация для заказа
- Цена: 23 700 ₴




