Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | EPG-3000SE |
| Вес (кг) | 46 кг |
| Вид генератора | бензинові |
| Запуск двигуна | електрична |
| Количество фаз | однофазний |
| Максимальна потужність, Вт | 3 кВт |
| Мoдель | 3.0 kW |
| Об'єм паливного баку | 15 л |
| Розетки | 2 х 220В (16A), 1 x 12В (8.3A) |
Информация для заказа
- Цена: 12 999 ₴










