Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SKDS-7EBAU |
| Вес (кг) | 156 кг |
| Вид генератора | дизельні |
| Запуск двигуна | електрична |
| Количество фаз | однофазний + трифазний |
| Максимальна потужність, Вт | 6.5 кВт |
| Мoдель | 6.5 kW |
| Об'єм паливного баку | 16 л |
| Розетки | 1 x 12В (8.3A), 1 х 220В (16A), 1 х 380В (32A) |
Информация для заказа
- Цена: 59 999 ₴










