Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAMA |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 77 кг |
| Вид генератора | бензинові |
| Запуск двигуна | електрична |
| Количество фаз | трифазний |
| Максимальна потужність, Вт | 6.5 кВт |
| Мoдель | KGL8000CE3, 230/400V, 50Hz, 6.5kW, 8.1KVA, 25л |
| Об'єм паливного баку | 25 л |
| Розетки | 1 х 230В (16A), 1 х 380В (16A) |
Информация для заказа
- Цена: 35 020 ₴




