Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 85 кг |
| Вид генератора | Бензиновий |
| Запуск двигуна | електрична |
| Количество фаз | трифазний |
| Максимальна потужність, Вт | 7.5 кВт |
| Мoдель | 7.5 kW |
| Об'єм паливного баку | 26 л |
| Розетки | 1 x 12В (8.3A), 3 х 220В (16A), 1 х 32 А (400 В) |
Информация для заказа
- Цена: 40 998 ₴










