Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecnoware |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FGE3200M |
| Вес (кг) | 42 кг |
| Вид генератора | бензинові |
| Запуск двигуна | ручна |
| Количество фаз | однофазний |
| Максимальна потужність, Вт | 2.2 кВт |
| Мoдель | FGE3200M 2.2kW, ручний старт |
| Об'єм паливного баку | 15 л |
| Розетки | 1 x 12В (8.3A) |
Информация для заказа
- Цена: 17 703 ₴










